Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Családi ház, Budapest, III. kerület, 600 m2, 4 Szoba
2900 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapest III. kerületében ELADÓ egy 600 nm–es, EXKLUZÍV VILLA, örökpanorámás, csendes, privát telken.
A 3 szintes luxus villa minimalista stílusban épült 2020-ban, hatalmas teraszokkal és üvegfelülettel és magas műszaki tartalommal.
Helyiségek:
- 4 hálószoba
- gardróbszobák
-nappali + étkező panorámás terasszal
-kültéri medence
-garázs 3 autó részére
-teraszok 176 nm
Irányár: 2.900.000.000 Ft
ÜDVÖZLETTEL:
Kontra Adrián
+3630 815 2514
[email protected]
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS - SALES ASSOCIATE
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Nyaraló, Balatonszárszó, 240 m2, 7 Szoba
535 millió Ft
Közvetlen vízparti nyaraló
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Különleges lehetőség Balatonszárszón!
830 nm-es, sík, közvetlen VÍZPARTI, panorámás telken, 240 nm-es, kétszintes, 7 szobás nyaraló keresi leendő tulajdonosát saját, privát nádas-mentes partszakasszal.
Az 1996-ban téglából épült meghitt, otthonos családi villa földszintjén található a konyha, két hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba és egy finn szauna, amely a hideg téli estéken igazi kikapcsolódást kínál. A nappali közvetlen terasz- és kertkapcsolatos,a működő fa kandalló pedig biztosítja a kellemes hangulatot.
Az emeleten egy panorámás erkélyes, fürdőszobás lakrész található, továbbá egy külön erkélyes hálószoba gardróbbal, külön fürdőszoba és további két hálószoba. Összesen három WC áll a rendelkezésére.
A fűtést villany cirkó és radiátorok biztosítják, a házban telefonvonal, klíma és riasztó is megtalálható.
A tulajdoni lap szerint hétvégi házként van nyilvántartva.
A garázs egy autónak biztosít helyet, de a telken belül további gépjárműveket is elhelyezhet.
Ez az ingatlan tökéletes választás családoknak és baráti összejövetelekhez, valamint mindazoknak, akik a vízparti életstílust szeretik és élvezik. Itt a lehetőség az életre szóló emlékek megteremtésére egy csodálatos környezetben. Egyedi lehetőséget keres? Megtalálta!
Ár: 535 millió Ft
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, további információra lenne szüksége, vagy szívesen megtekintené ezt a gyönyörű villát, keressen bizalommal.
Hívását szeretettel várom!
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Mogyoród, 226 m2, 5 Szoba
225 millió Ft
Nappali + 4 szobás, újépítésű önálló családi ház a mogyoródi Sissy LUXUS Villaparkban eladó!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
A mogyoródi LUXUS Villapark központi részén eladó kétszintes, 5 szobás, önálló családi ház!
A Sissy Villapark Budapesttől csupán 15 percre, az M3 autópálya második lehajtójánál, Szada mellett fekszik egy természetes tó köré épülve. Viakoloros utcákkal rendelkező zárt LUXUS lakópark egységes környezetet biztosít, magas nívójú minimál házakkal, amelyek közül ez az egyik legjobb fekvésű ingatlan.
Ez a ház a kétszintes, önálló családi ház már szinte kész van, a hideg-és melegburkolatokat már lerakták, a fürdőszobákban már bent vannak a szaniterek. Ide szinte már tényleg csak beköltözni kell!
A ház elrendezése nagyon praktikus, nappali + 4 szobával rendelkezik, 2 fürdővel és garázzsal.
Az ingatlan a következő helyiségekből áll:
FÖLDSZINT
ELŐTÉR: 1,2 m2 ELŐTÉR: 5,61 m2 KÖZLEKEDŐ: 1,62 m2 KONYHA / ÉTKEZŐ: 17,82 m2
NAPPALI: 40,95 m2 VENDÉGSZOBA: 9,9 m2 WC: 2 m2 HÁZTARTÁSI HELYSÉG: 4,18 m2
TÁROLÓ: 5 m2 TERASZ: 26,4 m2 GARÁZS: 43,55 m2
EMELET
FÜRDŐ: 6.36 m2 KÖZLEKEDŐ: 7.14 m2 SZOBA: 15.14 m2 SZOBA: 17.54 m2 SZOBA:13,95 m2
TERASZ: 9,05 m2 FÜRDŐ: 9,9 m2
ÖSSZESEN
SZOBA: 4 db FÜRDŐ: 2 db TELEKRÉSZ: 730 m2 LAKÁS NETTÓ: 207.87 m2 TERASZOK:35,45 m2
LAKÁS + TERASZ (1/2): 225,6 m2
A ház hatalmas üvegfelületekkel rendelkezik, a kilátás gyönyörű, a játszótér az utca végén található. A gyerekeket kiengedhetik az utcára játszani, a parkot körbe ölelő erdőkben élmény kirándulni, kutyát sétáltatni. Ez a prémium kategóriás park minőségi életszínvonalat kínál lakóinak hosszú távra.
Jelenleg hét eladó ingatlan elérhető itt, ikerházak és önálló házak, többnél még választhatóak a burkolatok, míg mások már szinte készen várják új tulajdonosukat.
Részletes műszaki tartalommal, egyéb információkkal kapcsolatban készséggel állok rendelkezésre, minden környékbeli lakóparkot nagy alapossággal ismerek, ingatlanforgalmi szakjogászként jogi hátterükkel kapcsolatban is széleskörű ismeretekkel rendelkezem. Tíz éve én is ezek egyikében élek, így személyes kapcsolatokkal rendelkezem a területen.
Ha szeretne első kézből tájékozódni a Sissy Villapark, Szentjakab Parkfalu, Szentjakab Lakópark, Lake Forest Villapark ingatlanaival és a környék más házaival és birtokaival kapcsolatban, forduljon hozzám bizalommal!
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, II. kerület, 350 m2,
449 millió Ft
Máriaremetén különleges, egyedi luxus ház
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
A II. kerületben lévő ingatlan gyönyörű, családi házas környezetben, csendes mellékutcában található.
A 730 nm-es telken álló 350 nm-es, 3 szintes, kiváló beosztású, 5 szobás, belső úszómedencés, panorámás, déli tájolású luxus villa klasszikus kertvárosi stílusban épült. A lakóház minden szintjéről különleges panoráma van. Az épület 2004-ben készült el és azóta is folyamatosan karbantartott.
Igényesen kialakított és csodálatosan gondozott kert mind a négy oldalról hatalmas növényekkel (főleg leylandi ciprusokkal) határolt, intim kialakítású. Automata öntöző van. A kertész hetente jár.
A kertszinten egy kertkapcsolatos beltéri úszómedence, finn szauna, zuhanyzó, WC-kézmosó, háztartási helyiség (mosógéppel, szárítógéppel felszerelve) - itt található a központi porszívó központi egysége, a kondenzációs kiváló minőségű kazán is (a szobák radiátorosak, a járólappal burkolt helyiségekben padlófűtés és törölközőszárítós radiátor van), dupla garázs (elektromos töltővel), kamra, valamint terasz található. Az úszómedence fűtéssel, ellenáramoltatóval, víz alatti világítással felszerelt.
A földszinten egy elegáns bejárat, egy teraszra nyíló tágas, világos nappali és ebédlő, az ugyancsak erre a teraszra nyíló háló (dolgozó)szoba (ami akár egybe is nyitható a nappalival, ha valaki még nagyobb nappalit szeretne). A nappaliban kandalló kialakításának a lehetősége is megvan (külön kémény van), egy gépesített (mosogatógép, elektromos sütő- és főzőlap, nagy méretű jégkockagyártós hűtő-mélyhűtő) szeparált konyha és egy fürdőszoba került kialakításra.
Az emeleten 3 hálószoba - ebből 2 egy nagy teraszra nyíló - és 2 fürdőszoba kapott helyet.
A nagyméretű padlástér (negyedik szint) rakodásra kiválóan alkalmas, kb. 50-60 nm hasznos térrel.
Az épület helyiségei légkondicionáltak (hűtő-fűtő klíma), vagyonvédelmi céghez bekapcsolt szelektív, szintenként programozható riasztórendszerrel vannak ellátva.
A 4 hálószoba közül 2-ben és az előszobában nagyméretű beépített szekrények találhatók.
A ház része a 3 terasz, nagyméretű motoros napernyővel. Az épület műszaki felszereltségének része az egész házat behálózó központi porszívó is.
A ház jól szigetelt.Vasbeton pilléres, ezáltal a belső falak tetszés szerint mozgatlatóak.
A gépkocsilehajtó és a kültéri személybejáró is fűthető.
Csend, nyugalom, jó levegő. Nemzetközi iskolákhoz közel van.
Amennyiben érdekli az ingatlan, kérem jelentkezzen nálam.
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+36 30-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 100 m2, 3 + 1 Szoba
269 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Műemlék épületben készült el egy különleges lakás, az ablakai a Podmaniczky Frigyes térre néznek. Gyönyörű szép világos, négy ablakkal néz az utcára, a lakás adottságait kihasználva került kialakításra a két szoba két fürdőszobával, illetve egy félszoba, ami garderobe vagy dolgozószoba is lehet. A tágas nappali konyhával és étkezővel egybenyitható a nagyhálóval. A konyhában található a konyhasziget, amely egybe lett építve az étkezőasztallal, amely hangulatossá varázsolja az egész teret.
A nappaliban és a hálószobákban egyedileg tervezett és gyártott bútorok kerültek elhelyezésre. A berendezést és a dekorációt egyszerű formák és otthonosság érzését kiváltó pasztelltónusok jellemzik, amelyek modern, elegáns összképet adnak, kerülve a zsúfoltságot. Az egész lakásban egyedi gipszmunkák talàlhatók, amelyek ebbe a lakásba lettek tervezve. A hálószobákban található ágyak, egyedileg ide tervezett kárpit fejvégeket kaptak, melyek mögött led világítások, illetve gipsz dekorációk teszik még izgalmasabbá az enteriőrt.
Sok természetes fény jut be, viszont a világításnak is nagy szerepe volt a helyiségek kialakításában, amelyet ledes fényforrások biztosítanak.
A nappaliban és hálószobákban smart TV-k , 5.1-es házimozi rendszer, illetve klímák került beépítésre. A lakást neves designerek dekorációi (Kare, Bo Concept, Einholtz stb.) teszik igazán modern hangulatúvá.
Különleges mintázatú burkolatok, Marburg mosható tapéták, díszítőfelületek, textilek és egyéb kiegészítő elemek is kellő eleganciával párosulnak.
Padló- és falfűtés került kialakításra, a hőmérséklet mobil termosztát segítségéve szabályozható.
Ár: 269 millió Ft

Eladó Villa, kastély, kúria, Acsa, 3 133 m2, 13 Szoba
11.9 millió €
Magyarország egyik legimpozánsabb kastélya
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
Magyarország legkülönlegesebb eladó Kastélya
A közel 60.000 nm-es gyönyörű birtokon, 1910-ben épült, 2012-ben Herrer Y Ceasar Ybl-díjas építész tervei alapján felújított, a Versailles-i kastély hangulatát és pompáját idéző, 3133 nm-es, 13 hálószobás, 2 fogadótermes, 7 fürdőszobás csodaszép kastély eladó, melynek parkjában száz évesnél idősebb, a Felvidékről telepített fák találhatóak.
A hajdani várkastélyokat idéző épületegyüttes a luxusnak, pompának, tágas tereknek, a reneszánsz és barokk elemeknek köszönhetően és a XXI. századi luxus igényeknek megfelelően minden különleges igényt kielégít.
A FŐÉPÜLET
Az 1630 nm-es főépület szintjei: földszint, két emeleti- és padlás szint, valamint a teljes épület alatti pince.
Átalakítása és felújítása magas minőségben, kényelmi, funkcionális és biztonsági szempontok figyelembevételével történt.
A földszint 450 nm-es, amely magában foglalja a 75 nm-es fogadótermet, két több, mint 30 nm-es lakosztályt, 33 nm-es ebédlőt, 40 nm-es konyhát, irodát, valamint az ezeket kiszolgáló vizes helyiségeket.
A szinteket hatszemélyes elegáns lift és impozáns lépcső köti össze.
Az első emelet 473 nm-es, amely két 40 nm-es lakosztályt, öltöző- és dolgozó szobákat, közel 100 nm-es szalont és könyvtárat, 40 nm-es ebédlőt, két elegáns erkélyt, valamint a szintet kiszolgáló vizesblokkokat foglalja magában.
A második emelet 406 nm-es, amely négy egyenként kb. 35 nm-es lakószobát, kiszolgáló helyiségeket, valamint egy 20 és egy 100 nm-es tetőteraszt foglal magában.
A különleges freskók, a színhasználat és a kézzel szőtt selyemhernyó falikárpitok Versailles hangulatát idézik. A mesés lakosztályok egyedi márványkandallókkal rendelkeznek.
Professzionális biztonsági berendezések (kül- és beltéri kamerarendszer) lett beszerelve. Páncél- és fegyverszoba lett kialakítva.
Az épület alatt található pince, amelynek nagy része borozó, rusztikus terméskő burkolattal, szőlőlevelekkel és fürtökkel díszített kovácsoltvas ajtókkal, ólomüveg freskókkal díszített világító ablakokkal.
AZ OLDALSZÁRNY
Az oldalszárnyban a kiszolgáló személyzet részére kialakított helyiségek (irodák) találhatóak, ezen felül belső úszómedence, kondicionáló terem, szauna/külön infraszauna, 8 személyes gőzkabin, jakuzzi, külső medence és kültéri jacuzzi is.
A földszinten helyezkedik el a 100 nm-es belső medencetér szaunával, a 40 nm-es, felszerelt kondicionáló terem, öltözők, mosdók, mosókonyha, konyha, valamint vadhús hűtésére alkalmas hűtőkamra.
Az első emeleten két 40 nm-es szoba, fürdőszoba, valamint a padlástér található.
A második emelet egészét a 120 nm-es tetőterasz foglalja el.
Az épület teljes egészében alápincézett.
A kastélyparkban 8 boxos (383 nm-es) barokk stílusú versenyló istálló, 163 nm-es biomassza kazánház és őrközpont, kutyakennel, 270 nm-es, 2 db nagy, alpesi stílusú faház és kisebb cottage, lófuttató, nagyvadas vadászterület, horgásztó, valamint helikopter fogadására alkalmas leszálló pálya is található. A területen átfolyó természetes patak vizét gyűjti össze a parkban található nagyméretű tó, tündéri szigettel a közepén.
A kastély az egyetlen ’zöld’ kastély Magyarországon, a parkban található 50kW-os napelemfarm szinte teljes egészében biztosítja az áramellátást, a kazánházban 4db, egyenként 64 kW-os biomassza kazán működik. A használati melegvizet napkollektorok adják, a park öntözése fúrt kútról történik.
A kastély Budapest 50 km-es vonzáskörzetében az egyetlen, ahonnan egyaránt maximum 50 perc alatt elérhető:
- Budapest belvárosa
- Liszt Ferenc Nemzetközi Reptér
- Gödöllői Sissy kastély
- Hatvani Vadászati Múzeum
- Hollókő
- Dunakanyar
A kastélyt a Budapesthez legközelebbi nagyvadas vadásztársasági terület veszi körül 84.000 hektár területen.
A kastélyhoz közel van Pest megye legnagyobb horgásztava, a Sinkár-tó, melynek 84 hektáros vízfelülete és halállománya egyedülálló.
A vételár tartalmazza az alábbiakat is:
- A kastélyban található berendezési tárgyak, bútorok, amelynek értéke nettó 132,085 M Ft .
- A kastélyban található Schéner Mihály festménygyűjtemény, mely 110 darabból áll, a gyűjtemény értéke nettó 82 M Ft.
Az ingatlan alkalmas magánrezidenciának, kastélyszállónak, vadászati központnak, cégközpontnak is.
A terület beépíthetősége: 20 %-os.
A birtok területe alatt termál gyógyvíz található. Ez újabb lehetőségeket ad a kastély fejlesztésére.
100 %-os üzletrészt értékesítünk
Hívását szeretettel várom!
Varázsolja el vendégeit ezzel a Csodálatos Kastéllyal!
Nincs még egy ilyen adottságokkal rendelkező Kastély!
Ne maradjon le róla!
#citycartel #dreamhome #homesweethome #amazingview #hungary #luxurylifestyle #luxusingatlanok #luxuryagent #luxuryhomes #luxury #luxus #bestbrokerage #homedecor #homestaging #millionaire #castle
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
C I T Y C A R T E L - INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 140 m2,
350 millió Ft
12. kerületben ELADÓ Orbánhegyen egy háromlakásos panorámás társasház első szintjén lévő luxus minimál design lakás, sok extrával,mennyezet és padló hűtés-fűtés, fém nyilászárók alumínium elektromos redőnyökkel, kétkörös biztonsági kamerarendszerrel.
Lakás nettó 139 nm nappali, konyha, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, külön wc, 45nm terasz,
Az épület korszerű, és természettudatos anyagokból épült.
A házon belül 4 szint található, melyből a legalsó szint wellness, medencével, jakuzzival, szaunával, és gőzkabinnal felszerelt.
Ezen a szinten kaptak helyet a tárolók is, és egy kis gondnok lakás is.
A wellnessből, és a kertből minden lakás tulajdoni hányaddal rendelkezik.
A ház liftes.
A fűtés-hűtés befúvás, mindkét rendszer házközponti, egyedi mérés alapú elszámolással.
A kertben külön épületben állnak az autók, ahová fűthető lejárón keresztül tunk lemenni az utcaszintről. Itt minden lakáshoz 2 db gépjárműhely tartozik. Ezek egymás alatt/felett helyezkednek el, liftemelős szerkezettel.
A két gépjárműhely, és a tároló árát a vételár tartalmazza !
Ár: 350 millió Ft

Eladó Villa, kastély, kúria, , 1 470 m2, 13 Szoba
2.5 millió €
PANORÁMÁS balatoni kastély eladó!
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Balaton északi partján kínálok eladásra egy 3 szintes, 1470 nm-es kastélyt a hozzá tartozó 10 050 nm-es területtel!
A kastély különlegessége a páratlan balatoni örök PANORÁMA!
A Balaton pár perc alatt sétálva elérhető.
Az ingatlan jelenleg vendégfogadásra van berendezkedve, de magán célokra is alkalmas.
Jelen felosztását tekintve 5 apartmanból és 8 szobából áll.
Parkolni 2 garázsban lehetséges.
Tartozik hozzá egy 30 fő befogadására alkalmas étterem konyhával, és funkcionális kiszolgáló helyiségekkel (pl. raktár).
A kastélyhoz egy gondozott, bekerített, parkosított, öntözőrendszerrel ellátott kert tarozik, ahol egy medence is helyet kapott.
Fűtése: gáz
A melegvizet napkollektor segítségével állítják elő.
Az ár tartalmazza a képeken látható berendezést.
Ára: 2 500 000 Euró
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, hívását szeretettel várom!
Dr. Vincellér Zsuzsa
+36 30 815 2510
[email protected]

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 105 m2, 2 Szoba
3.49 ezer €
5. kerületben KIADÓ Parlamentnél, frekventált helyen egy erkéllyel rendelkező, BERENDEZETT, 2 szobás DESIGNE lakás
105 nm-es ingatlan elosztása: előszoba, wc, konyha, étkező, nappali, háló, fürdő.
Klimatizált, designe bútorokkal berendezett, kandallós, okos rendszerrel felszerelt.
Az ingatlanhoz 20 nm-es saját terasz tartozik.
Bérleti díj: 3 490 eur+rezsi/ hó, kaució szükséges

Eladó Téglalakás, Budapest, VI. kerület, 88 m2, 3 Szoba
153 millió Ft
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapest belvárosába az ANDRÁSSY úton (Oktogon és Kodály körönd között) egy teljes körűen és luxus minőségben felújított, 2. emeleti, teljesen UTCAI nézetű, világos, 2 különnyíló hálószoba + tágas nappali, étkező, amerika konyha +ERKÉLYES (!!!) kialakítású 88 m2-es lakás, jó állapotú, liftes társasházban.
A felújítás részeként egyedi, fa nyílászárók kerültek beépítésre, megőrizve a lakás eredeti klasszikus jellegét.
A fürdőszobában kád és zuhanyzó is kialakításra került; WC külön helyiségben.
A konyha teljes körűen gépesített.
ÜDVÖZLETTEL:
Kontra Adrián
+36 30 815-2514
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS - SALES ASSOCIATE
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 167 m2, 4 Szoba
580 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
XII. KERÜLETI, ÚJ ÉPÍTÉSŰ OKOSOTTHON RENDSZERREL ELLÁTOTT LAKÁSOK A NORMAFA KÖZELÉBEN
Prémium kategóriás, PANORÁMÁS lakások a SVÁBHEGY csendes, ősfás utcájában!
Ez a 4 szobás, 150 nm alapterületű (+ 35 nm terasz) ingatlan tökéletes választás azoknak, akik a városhoz közel, de annak zajától távol szeretnének élni a legnagyobb nyugalomban, természetközelben.
A lakások magas minőségben, a legmodernebb technológiával épülnek a mai kor elvárásainak megfelelően:
OKOSOTTHON vezérléssel lesznek ellátva amelyek alkalmasak fűtés-hűtés, árnyékolás - és biztonságtechnikai rendszerek vezérlésére és távelérésére.
Hideg - és melegburkolatok, szaniterek, még LEENDŐ TULAJDONOSA IGÉNYEI SZERINT VÁLASZTHATÓAK! Továbbá lehetőség van még a BELSŐ TEREK KIALAKÍTÁSÁRA SAJÁT ELKÉPZELÉS ALAPJÁN.
A képeken látható enteriőr látványtervek nem képezik a vételár részét!
Az társasházban 4 lakás, 8 férőhelyes teremgarázs és 4 db tárolóhelyiség épül.
Lakásonként 2 db teremgarázs beállóhely 15.000.000 Ft / db és 1 db tároló megvásárolható 15.000.000 Ft / db áron.
Tervezett átadás: 2024. III. negyedév
-----------------------------------------------------------------
Kivételes lehetőség, ne hagyja ki!
-----------------------------------------------------------------
580.000.000 HUF
#citycartel #newlisting #dreamhome #homesweethome #budapestrealestate #budapest #amazingview #hungary #bestbrokerage #videotour #homedecor #homestaging #hometour
ÜDVÖZLETTEL:
DUDÁS ESZTER
Nemzetközi Ingatlanszakértő - International Realty Specialist
+3630-815-2520
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, XII. kerület, 948 m2, 14 Szoba
2200 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
XII. KERÜLETI, ÚJ ÉPÍTÉSŰ OKOSOTTHON RENDSZERREL ELLÁTOTT TÁRSASHÁZ A NORMAFA KÖZELÉBEN
Prémium kategóriás, PANORÁMÁS, liftes okos otthon a SVÁBHEGY csendes, ősfás utcájában eladó!
Ez a 2 szintes, 16 szobás, 948 nm alapterületű (128 nm terasz) ingatlan tökéletes választás azoknak, akik a városhoz közel, de annak zajától távol szeretnének élni a legnagyobb nyugalomban, természetközelben.
Az épület eredetileg 4 lakásos társasháznak lett tervezve, a lakások külön-külön is megvásárolhatóak!
Magas minőségben, a legmodernebb technológiával épül a mai kor elvárásainak megfelelően: a lakások
OKOSOTTHON vezérléssel lesznek ellátva amelyek alkalmasak fűtés-hűtés, árnyékolás - és biztonságtechnikai rendszerek vezérlésére és távelérésére.
Hideg - és melegburkolatok, szaniterek, még LEENDŐ TULAJDONOSA IGÉNYEI SZERINT VÁLASZTHATÓAK! Továbbá lehetőség van még a BELSŐ TEREK KIALAKÍTÁSÁRA SAJÁT ELKÉPZELÉS ALAPJÁN.
A képeken látható, különböző enteriőr látványtervek nem képezik a vételár részét!
Az társasházban 4 lakás, 8 férőhelyes teremgarázs és 4 db tárolóhelyiség épül.
Tervezett átadás: 2024. III. negyedév
-----------------------------------------------------------------
Kivételes lehetőség, ne hagyja ki!
-----------------------------------------------------------------
2.200.000.000 HUF
#citycartel #newlisting #dreamhome #homesweethome #budapestrealestate #budapest #amazingview #hungary #bestbrokerage #videotour #homedecor #homestaging #hometour
ÜDVÖZLETTEL:
DUDÁS ESZTER
Nemzetközi Ingatlanszakértő - International Realty Specialist
+3630-815-2520
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT